Oferta

Ośrodek wypoczynkowy LAS

Do dyspozycji osób przebywających w ośrodku proponuje się zakwaterowanie w pokojach: 2, 3, 4, 5 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym.

Ośrodek posiada przestronną jadalnię oraz sale świetlicowe, które oferują miejsce na dyskoteki, stoły do tenisa, bilard, cymbergaj, gry zręcznościowe, trampolina oraz przyrządy do ćwiczeń siłowych. Niewątpliwym atutem Ośrodka jest basen letni (12 x 5 m), duża wyposażona hala sportowa (25 x13 m) oraz boisko sztuczne do piłki nożnej (42 x 21m). Obok budynku znajduje się plac zabaw, boisko do siatkówki plażowej, duży zadaszony grill z miejscem na ognisko oraz własny parking.

Niedaleko od ośrodka znajduje się park linowy, paintball, aquapark. Nasz Ośrodek jest świetną bazą wypadową na szlaki Beskidu Śląskiego czy Żywieckiego.

Istebna Las Ośrodek Wypoczynkowy „Las” ze względu na swoje położenie jest idealnym miejscem do organizacji zgrupowań sportowych niezależnie od pory roku. Zimą dla wszystkich chętnych możliwość korzystania z wyciągów narciarskich na terenie gminy Istebna.

P1060427
Gimnastyka

Oferta cenowa

Ośrodek wypoczynkowy Las

80-85 zł/os.