podstrony polozenieOśrodek Wypoczynkowy "Las" w Istebnej położony jest w łagodnej dolince, otoczony lasem. W pobliżu przepływa rzeka Olza.

Zaletą takiego usytuowania jest możliwość wypoczynku na łonie natury i oddalenie od ruchliwych dróg, co zapewnia ciszę i spokój.

W okresie jesiennym można zbierać grzyby i jagody.

Zaledwie 30 minut spaceru od Ośrodka znajduje się przejście graniczne z Czechami. Umiejscowienie Ośrodka sprawia, że jest on doskonałym punktem wypadowym na szlaki turystyczne Beskidu Śląskiego (np. Stożek, Barania Góra, Czantoria, Kubalonka).

Natomiast porą zimową znajdą tutaj Państwo wspaniałe warunki wypoczynku dla dzieci i początkujących narciarzy (stok obok domu). Wyciągi te znajdują się w odległości 2 - 5 km od obiektu.

Zgrupowania sportowe

zgrupowania Zapraszamy serdecznie na zgrupowania i konsultacje szkoleniowe w takich dyscyplinach jak: piłka nożna, piłka siatkowa, piłka ręczna, koszykówka ...

Czytaj więcej

Zielone szkoły

Zielone szkołyOśrodek Rekreacyjno - Wypoczynkowy "Las" od samego początku swojej działalności chętnie przyjmował najmłodszych gości.

Czytaj więcej

Zimowiska

zimowiskaZapraszamy wszystkich chętnych do spędzania zimowych ferii w naszym ośrodku. W Istebnej zimy są jak z bajki. Śnieg pojawia się w październiku ...

Czytaj więcej

Początek strony